Inimesed

„Teeme ära!“ aktsiooni üks algatajaid Eva Truuverk: „Igaüks saab midagi ära teha, et elu planeedil Maa oleks parem!“ (7)

Helen Serka-Sanchez, 3. mai 2021 17:44
Sisemine jõud: Keskkonna- ja prügiteema on raske valdkond, kus kiireid lahendusi pole. Nii on Evalgi vahel kahtlusi, kas midagi üldse on võimalik muuta. Edasi tegutsemiseks leiab ta jõudu teadmisest, et temasuguste inimesteta maailm paremuse poole ei liiguks.Foto: Martin Ahven

Üdini ettevõtlik Eva Truuverk (50) usub, et me kõik saame midagi ära teha selleks, et maailm oleks parem paik. «Kui inimene ei reosta vaimset ruumi oma sõnadega ega füüsilist keskkonda rämpsuga, elaksime paradiisis. Igaühel on kohti, kus ta saab selleks oma panuse anda,» ütleb ta lootusrikkalt.

Eva Truuverk on juhtinud ettevõtmisi «Teeme ära!» ja Maailmakoristuspäev, kus vabatahtlikud on tema eestvedamisel maailma prügist koristanud. Toimeka naise ajakavasse tuli intervjuu Nipiraamatu jaoks pikalt ette planeerida. Kõige lihtsam ja praegu tavapärasem oleks olnud vestelda arvutiekraani vahendusel, kuid Eva on veendunud, et võimalusel peab suhtlemiseks ikka kokku saama. Intervjuu käigus mainib ta, et kui ta praegusel koroonaajal midagi üldse taga igatseb, siis kontakti inimestega ja näost näkku suhtlemist.

Maailm vajab rohkem headust

Samal teemal

16.10.2021
Maailmaparandaja Eva Truuverk: iseendaga tülliminek on suurim rumalus!
07.09.2021
Maailmakoristuspäev saab valitsuse reservist 250 000 eurot
07.07.2021
MAAILMAKORISTUSPÄEV OTSIB ETTEVÕTJATELT TUGE! Kas on oht riigi toetusest ilma jääda?
19.05.2021
MAIKUU NIPIRAAMAT | Loe nüüd ajakirja ka veebis!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee