Reisimine

KODUS ON IGAV? Tee virtuaaltuur maailma vingemates muuseumides  

Triin Tael, 28. märts 2020 00:01
Pariisi kuulus kunstimuuseum pakub kolme virtuaalekskursiooni, sealhulgas on võimalik heita pilk iidsesse vallikraavi, mis oli algul Louvre'i piiriks, kui kuningas Phillippe Auguste selle XII sajandil kindlusena ehitada lasi. Foto: Pixabay

Kunsti- ja kultuurimaailma aarete nägemiseks ei pea reisile minemagi. Tuhandeid maale, skulptuure ja muuseume saab näha ilma sabas seismata ja pennigi maksmata interneti vahendusel. CNBC.com, Good Housekeeping, Travel + Leisure ja The Guardian pakuvad paeluvamaid leide.

Guggenheim Bilbao, Hispaania

Frank Gehry skulptuurjas titaanist ja terasest ehitis Nervióni jõe kaldal on maailma üks tuntumaid kunstisaale. Interaktiivne ekskursioon võimaldab vaatajal näha sõjajärgse Ameerika ja Euroopa maali- ja skulptuurikollektsiooni, näiteks Rothko, Holzeri ja Koonsi loomingut ning heita pilgu ka viimastele näitustele. Selleks pole vaja muud kui minna muuseumi kodulehele või Guggenheim Bilbao sotsiaalmeediasaitidele.

Samal teemal

23.09.2020
MINEVIKUHETK | 23. september: noor varas näppas Brüsseli muuseumist kuulsa Vermeeri maali
14.09.2020
MINEVIKUHETK | 14. september: töötu õpetaja ründas võinoaga kuulsat Rembrandti maali
04.04.2020
Andrew Lloyd Webber paneb oma hittmuusikalid tasuta vaatamiseks üles
27.03.2020
Nakkushaiguste arst Nelli Kalikova: „See aga, et koroonaseeme nii vara Saaremaale jõudis, on meie tervishoiuorganisaatorite süü"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee