Jeep.Foto: Pixabay
Toimetas Aare Kartau 14. juuni 2019 07:15
Tänavu 13. juunist alates on Jeep’il Eestis uus ametlik esindaja: United Motors. Edaspidi on kõik Jeep’i praegused ja tulevased omanikud oodatud esindussalongi Tallinna külje all Reti teel, Peetri külas.

Alates eilsest on United Motors Jeep’i uute sõidukite ainus ametlik esindaja Eestis. FCA kontserni kuuluv autobränd on teeninud kuulsust ja tunnustust suurepäraste džiipidega, millest kõige tuntum on kahtlemata legendaarne Wrangler. Võimekas maastikuhai on püsinud olemuselt läbi aastakümnete samasugusena.

„Jeep on meie jaoks uus ja põnev kaubamärk ja kindlasti ka uus kogemus. Meie müügisalongis leidub küll väikeseid ja suuri, kiireid ja noobleid masinaid, kuid mudelite rivist on senini olnud puudu täpp i-tähe peal: täisvereline maastur,“ ütles United Motorsi juhatuse liige Jaanus Nieländer.

United Motors on klientide seas hinnatud automüüja ja järelteeninduse pakkuja. Autoäris on UM olnud tegev juba ligi 100 aastat: juba 1921. aastal alustas ettevõtte omanike esiisa Allan Södeström Rootsis, Malmös uute autode müüki Förenade Bil AB-s.

„Ehkki esialgu võib ju imestada, mis võiks siduda Jeep’i ja United Motorsit, siis tegelikult on puutepunkte rohkem, kui esialgu võiks arvata. Kui Jeep on teistest eristuv pikkade traditsioonide, väärika ajaloo ning arvukate veendunud austajatega legendaarne automark, siis täpselt sedasama saab öelda ka BMW kohta. Lisaks saab mõlemat automarki edaspidi samast kohast soetada,“ sõnas Nieländer.

Pikemalt loe Jeepi ja United Motorsi koostööst Acceleristast.

Foto: Accelerista