Tehnika

ÄGE UUENDUS: Huawei uute P-seeria telefonide kaamerad võimaldavad kahe vaate režiimi 

Toimetas Aare Kartau, 15. mai 2019 13:06
Huawei uus kahe vaate režiim.Foto: Tootja
Huawei kasutajaliidese EMUI 9.1 ja selle uue versiooni B153 järk-järgulise turuletoomisega on P30 ja P30 Pro nutitelefonide kasutajatel nüüdsest ligipääs ühele kõige põnevamale ja innovaatilisemale funktsioonile – kaamera kahe vaate režiimile.

„P30 seeria kaamera kahe vaate režiim lubab kasutajatel teha kaheks jaotatud ekraaniga videoid, mille puhul kasutatakse samal ajal telefoni peamist kaamerat ja suumimisläätse. See võimaldab ekraanil kuvada kahte perspektiivvaadet ühel ajal,“ selgitas funktsiooni olemust Huawei Baltikumi turundusjuht Dasha Karpilovic, lisades, et see kõik lubab nutitelefoni kasutajal kogeda uusi loovaid videograafia võimalusi.

P30 ja P30 Pro kahe vaate režiimi peamisteks funktsioonideks on laia vaate filmimine, mis võimaldab jätta kaadrile rohkem tausta ja ümbritsevaid objekte. Samal ajal on võimalik soovitud objektide üheaegne suumimine ja filmimine kaheks jaotatud ekraani abil ja kahe erineva nurga alt – panoraam ja lähedalt. „Kui tuua üks näide, siis sisuliselt tähendab see seda, et mobiili kasutaja saab ühes vaates nautida Tallinna panoraami ja teises vaates suumida sisse Vana Toomase raekoja torni tipus,“ kõneles  Karpilovic. Kõige selle juures saab reguleerida ka suurendustaset.

Lisaks EMUI 9.1 uue versiooniga võimaldatud kahe vaatega režiimile sisaldab Huawei P30 Pro viiekordset optilist suumimist, kümnekordset hübriidsuumimist ja viiekümnekordset digitaalsuumimist võimaldavat SuperZoom-läätse ning SuperSpectrumi andurit, mis annab 40 protsenti rohkem valgust. Maailma juhtivaid fotograafiaajakirjade ühinguid Technical Image Press Association (TIPA) on tunnustanud Huawei P30 Pro nutitelefoni kui üht hinnatuimat 2019. aasta toodet, andes sellele parima fotokaameraga nutitelefoni tiitli.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee