Foto: Envato Elements
Kupud.ee 29. aprill 2019 10:36
Iga naine puutub elu jooksul kokku tselluliidiga ning kasutab selle vastu kõikvõimalikke kreeme, harju ja mähiseid. Tegelikult aga ei ole vaja kalleid kreeme ega salongiprotseduure, sest kodus kasutatavad taskukohased silikoonist massaažikupud lubavad imelisi tulemusi juba mõne nädalaga. Lisaks aitab kupumassaaž saavutada nahal ihaldatud noorusliku välimuse. Kas see on tõesti võimalik? Küsisime koduse kupumassaaži kohta lähemalt kogenud www.kupud.ee esindajalt Pille Mürgimäelt (58). 

Kuidas kodune kupumassaaž toimib ja miks eelistada seda teistele massaažidele?

Tegemist on tegelikult juba ammu tuntud massaažiliigiga, mille tegemisel kasutatakse kuppe. Vanade klaasist ja kuumutamist vajavate pallikeste asemel kasutatakse tänapäeval koduseks kehahoolduseks mõeldud silikoonist massaažikuppe. Tselluliidi vähendamise mõttes on see tõhusam kui teised massaažid, sest kupp imeb endasse vaakumit tekitades palju nahka, lihaseid  kudesid, tänu millele saab hõpsasti kiirendada lümfi- ja vereringet ning ainevahetust. Paljud naised eelistavad seda teistele massaažidele just põhjusel, et see on mugav, käepärane ning taskukohane ja mis kõige tähtsam: kasutajad näevad esimesi tulemusi juba nädala-paariga ja kupumassaaž võtab aega vaid 20-25 minutit päevas.

Milliseid kuppe on pakkuda?

Peaaegu 80-90% naistest on tselluliit. Sellest tulenevalt on naiste seas kõige populaarsem kupp kindlasti kehakupp (12€), mis on eelkõige mõeldud tselluliidi vähendamiseks. Samuti vähendab kehakupp väga hästi venitusarme ja ümbermõõtu ning lisaks pinguldab ning toniseerib kupp väga hõlpsasti nahka. Tselluliiti vähendav kehakupp on samuti Anne&Stiili ilulemmik 2017 konkursi võitja!

Võimalus on kasutada ka näokuppu, mis aitab naha enneaegse vananemise vastu, see parandab näo mikrovereringet, pinguldab näonahka, vähendab kortse ja aknearme ning tõstab ja tugevdab näolihaseid. 

Silmakupuga annab aga vähendada tumedaid silmaaluseid ning silendada peeneid silma- ja huuleümbruse kortse. 

Kuidas kupumassaaži kodus ise teha? 

Kupumassaaži on väga lihtne ise teha. Kuputamiseks tuleb alati kasutada nahale sobivat õli ja silikoonist kuppu. Kõikide kuppude pakenditel on kaasas kasutusjuhend, mille järgi lihtne toimetada. Kehakuppu kasutades tuleb enamasti järgida põhimõtet, et kupuga tuleb liikuda altpoolt üles vereringe suunas. Parimate tulemuste saavutamiseks peaks kuputama kuu aega järjest 4-6 korda nädalas, kuni 10 minutit ühele probleemsele piirkonnale. Et jääkained saaksid kehast väljuda, ei tohi kindlasti unustada vee joomist peale kuputamist. Pärast kuuri on nahk on rohkem trimmis, vähenenud on ümbermõõt ning tselluliit.

Näokuppu tuleks kasutada aga 2-3 korda nädalas. Näokupuga on kaasas ka spetsiaalne skeem, mida järgides on see ülilihtne. Soovitame kuputada peale dušši, sest siis on poorid lahti aurutatud, ning õli ja kupu koostoime mõjusam. Kasutan näokuppu ka ise ning tulemusega olen väga rahul. Nägu on heas toonuses, jumekam, pringim ja siledam.

Teil on väga palju kasutajakogemusi. Kas tooksid välja parimad tulemused?

Oleme tegutsenud üle 7 aasta ning rahulolevaid kasutajaid on meil juba enam kui 22 000. Kuna oleme niivõrd palju positiivset tagasisidet saanud ja tulemused on kiired tulema, siis sellist nii öelda “pähemäärimist” pole. Jutt kuppudest levib juba ammu sõbralt sõbrale!

Teeme palju koostööd blogijatega, kes teevad kuuajalise kuuri läbi ja saadavad meile tagasisidet nii mõõtude kui ka enne-pärast piltide näol. Parimad tulemused, mis on saavutaud kuu ajaga, on reielt -6cm, kõhult -8cm ning käsivarrelt -3cm. Keskmiselt aga vähendab kuputamine kuu ajaga reielt 2-4cm ning kõhult 3-4cm. Väga häid tulemusi on muidugi saadud ka venitus- ning aknearmide vähendamisel. Loe kogemusi SIIT!

Kust kuppe võib leida? 

Kuppe on võimalik lihtsasti ja kiiresti tellida e-poest www.kupud.ee

Samuti leiad kupud:

Pro Kosmeetika Ilukaubamajad Tallinnas ning Tartus

Tallinna ja Tartu Kaubamaja ilumaailm

Tradehouse Ilukaubamajades Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Narvas

Saaremaa Kaubamaja Ilumaailm

Bio4You ökopood Järve Keskuses ja Rakvere Põhjakeskuses