Uudised

MELLA PERE LUGU | Perre sünnib kaua oodatud laps 

Helen Serka Sanchez, 10. aprill 2019 11:30
ÕNNELIKUD VANEMAD: Meelise ja Marilou suur unistus saada lapsevanemateks teostus tänu viljatusravile.Foto: Stanislav Moshkov

Mitte alati ei järgne pere otsusele saada laps kiire rasestumine. Harv ei ole ka juhus, et lapse saamiseks tuleb pöörduda viljatusraviarsti poole. Üks selline õnneliku lõpuga lugu on Meelisel ja Mariloul, kelle perre sündis jaanuaris poeg.

Varbaga maaliv kunstnik Meelis Luks (51) kohtus oma filipiinlasest abikaasa Marilou Bagayo-Luksiga (35) interneti jututoas. Kuna mees üksi reisida ei saa, kutsus ta Marilou Eestisse külla ja julge naine võttis kutse vastu. «Meie suhtlus oli tutvudes tavapärane – sõbralik. Mõtlesin, et miks mitte tulla Meelisega kohtuma. Mulle siin meeldis ja ka Meelis meeldis ning jäin pikemaks. Seejärel tuli otsus abielluda, » meenutab Marilou kolme aasta taguseid sündmusi.

Alguses elas paar mehe ema-isa juures Raplamaal, kuid aasta tagasi koliti kahekesi Tallinnasse Mustamäele kortermajja, kus on olemas ratastoolis liikumist hõlbustavad lift ja kaldteed. Filipiinlanna tõdeb, et väikeses maakohas oli raske. «Keelebarjäär tegi suhtlemise külas keeruliseks. Väga kellegagi rääkida ei olnudki, ka Meelise vanemad ei oska inglise keelt. Peale laiema suhtlusringi on linnas elades rohkem võimalusi ka ringi liikumiseks,» räägib Marilou.

Samal teemal

07.03.2019
Rasked hetked elus? Vabatahtlikud kogemusnõustajad ulatavad abikäe
22.02.2019
Erivajadusega lapse isa: elame päev korraga. Samas ei saa tema kõrval olla morn, sest ta ise on nii rõõmus!
13.09.2018
BLOGI | Eksootiline sünnipäevakink mägede ja merede tagant 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee