Uudised

INTERVJUU | Kirsti Timmer: ära ole kaasalohiseja, vaid võta eluohjad enda kätte! (10)

Manona Paris (Toidutare), 29. märts 2019 12:21
Tarkus tuleb koos eluga. "Õnneks olen oma eluga praegu seisus, et omandan õppetunnid ilma korduseksamiteta. Pigem isegi oskan neid ennetada," sõnab Kirsti.Foto: Foto: Laura Strandberg, Meik ja soeng: Kadri Tomann, Stilistika: Jörgen Terepson
See pole just tavaline intervjuu, sest tegelikult me ei kohtunudki. Või noh, Kirsti käis peaaegu terve nädalavahetuse mu unedes minuga rääkimas. See intervjuu? Puhas kaugtöö alateadvuse, meili ja Messengeri kaudu, sest küsija oli siruli gripiga, vastaja aga rabas kolmel kohal tööd.

Kirsti Valdstein-Timmer (47), keda teatakse kui ajakirjanikku, pihiema-saatejuhti, kolumnisti ja nägijat, on üks tugevaid kaunitare meie väikeses tiigikeses. Tema sõna maksab. Ennast ise ülestöötanud naine paneb teised rääkima ja temastki räägitakse – olgu teemaks meedia, suhted või maagia. Kuid seekord ei pinni me kaks aastat tagasi oma poegade isast lahku läinud Kirstilt, kuidas on ikkagi lood suhterindel. Me ei küsi ka, kelle kõrval ta hommikuti üles tõuseb. Sellest kõigest võite ise kuulda igal laupäeval Star FMist, kus ta koos kaassaatejuhi Jesper Parvega suhetest räägib.

Samal teemal

07.06.2020
NIPIRAAMATU ARHIIVIST | Nancy Himma sisemisest tasakaalust: „Kui tunne on halb, tuleb uued mõtted valida!“
10.04.2020
Ei taha värvidega jännata? 5 lihtsat ja kiiret munade kaunistusnippi
28.06.2019
VÄRSKES NIPIRAAMATUS | Nancy Himma: „Kui tunne on halb, tuleb uued mõtted valida!“
30.05.2019
Kristel Aaslaid aastaid kestnud pimedusest: „Isegi kui olin inimestega koos, tundsin ennast ikka üksinda!“