Uudised

Šamaan Anu Pahka: kui laps ütleb, et kodus kummitab, tuleb teda uskuda! (9)

Tuuli Mäemat, 12. oktoober 2019 17:27
Foto: Laura Strandberg

Saabuvat novembrit peetakse hingedeajaks. Šamaan Anu Pahkat paneb see imestama. „Hinged liiguvad surelike seas kogu aeg, olenemata kuust," kinnitab ta. „Novembris ehk vaid tunnetatakse neid rohkem, sest ollakse sellele avatud," pakub naine.

Pimedatel sügisõhtutel on õhus rohkem mõtlikkust, igatsust ja salapära. Enam on aega ka meenutusteks ja mõtterännakuteks. Nende tunnetega läheb Nipi­raamat kohtuma ka 2016. aasta saa­te „Selgeltnägijate tuleproov" võitja šamaan Anu Pahkaga (56). Nai­sega tema müstikat ja maagiat täis Anubise Nõiakatlas kokku saades üllatab ta välisilmale ja olmele vas­tandliku kergusega. 

Oma tegemistest rääkides nimetab naine end pärast kaitseliidust pensionile jäämist pooleldi naljatades nooreks pensionäriks. Anu räägib, et laulab praegu ootamatult palju, sest ta on palutud esinema kaitseliidu vaba­ tahtlike kontserdil, mis toimub Saku Suurhallis. „Ma pole varem kunagi laulnud!" naerab šamaan lõbusalt uuest väljakutsest rääkides. Vaatamata pensionäri staatusele, on Anul aga käed tööd täis – ta abistab inimesi oma võimega tajuda maailma teisiti. Teadmanaise eesmärk on, et inimesed oleksid õnnelikumad.

Samal teemal

02.11.2020
Vanarahvas õpetab: kui tahad vaime näha, roni hingedepäeval katusele!
22.05.2020
NIPIRAAMATU ARHIIVIST | Selgeltnägija Cerli Sarv: just rasked hetked viivad elus edasi!
25.03.2020
NAISTEPÜHA | Paastumaarjapäeval joodud puna hoiab palged roosad ja suvel sääsed eemal
02.11.2019
HOROSKOOP | November tuleb üldiselt heade võngetega kuu! Vaata, kas ka sulle!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee