Foto: Pixabay
Toimetas Aare Kartau 18. märts 2019 07:15
Kas maailmas ei ole enam üldse kohta sisepõlemismootoriga autodele? Isegi mitte James Bondi filmis? Tundub, et mitte. Nüüdseks on teada, et Bondi järgmiseks autoks saab elektriline Aston Martin Rapide E.

Uuel Bondi-filmil on ka uus režissöör – Cary Joji Fukunaga, kes soovib teha asju uuel moel ja muuta tegelaskuju kuvandit keskkonnasõbralikumaks.

Rapide E on Aston Martini esimene elektriauto, mida toodetakse piiratud koguses kõigest 155 eksemplari, millel on seega tõsine võimalus muutuda staatuse sümboliks. Eriti, kui sellega on etteaste teinud James Bond. Esmakordselt sõitis Bondi kehastav Sean Connery Aston Martiniga filmis Goldfinger enam kui 50 aastat tagasi.

Nüüd teeb režissöör Fukunaga revolutsiooni ja lõpetab sisepõlemismootorite ajastu, vähemalt Bondi-filmis. Daniel Craigi kehastatav Bond on seega uues filmis elektriauto rooli taga. Väljaande The Sun andmetel on uus režissöör totaalne puukallistaja, kes teeb nüüd oma unelmate elluviimiseks autotootjaga tihedat koostööd.

Kas niisugune samm muudab Bondi imago vaatajate silmis võimsamaks, või siis mitte, pole veel täit selgust. Samas on aeg edasi läinud ja elektriauto võiks siiski ka Bondile sobida.

Loe edasi Acceleristast.

Foto: Accelerista