Uudised

Pahandus! Blogija Mallukas pahandas Nipiraamatu kaanetsitaadi peale! 

Nipiraamat, 4. märts 2019 20:01
Foto: Foto: Laura Strandberg
Märtsi Nipiraamatu kaaneloos räägib skandaalne blogija Mariann Treimann (28) ehk Mallukas oma tööst blogijana ja argipäevast kolme lapse emana.

Omades rekordarvu lugejaid, on Mallukas tegemas Eesti mõistes ajalugu, elatudes blogimisest. “Meie kodus on päris paljud suured asjad tulnud bartertehingutena ehk mina postitan ja saan vastu mõne tarbeasja. Mõne kampaania summad on ulatunud mitme tuhande eurodeni,” sõnab tuntud blogija Nipiraamatu kaaneloos. Populaarsuse ja hea teenistuse kõrval saadab Malluka tegemisi üks skandaal teise järel. “Õnneks on mul piisavalt suva ja ma ei lase end sellest muserdada,” ei jää ta pikalt kahetsema.   

Samal teemal

Nüüd on blogija Nipiraamatu toimetuse peale pahane, sest märtsi ajakirja kaanetekst “Teenin ropult hästi skandaalide kiuste!” pole sõna-sõnalt tema öeldud.

„Sellest, et ta hästi teenib ega lase end skandaalidest muserdada, räägib Mallukas pikas kaaneloos, mille ta on üle vaadanud ja heaks kiitnud,” tõdeb Nipiraamatu peatoimetaja Epp Reinmets. „Hinnang “ropult” oli kaaneviitesse tõesti aga toimetuse poolt lisatud, seda väljendit Mallukas ise ei kasutanud. Ta väljaütlemised ja elustiil lasevad Eesti palku arvestades siiski aimata väga head sissetulekut,“ selgitab arusaamatust ja sõnavalikut ajakirja peatoimetaja.  

“Mul on väga kahju, et me Mallukale pahameelt valmistasime. Artikkel on üdini positiivne ja inspireeriv. Usun, et nii mõnigi saab loost juurde julgust, et blogimisega tõsisemalt tegeleda. Mariann on vahetu ja hea südamega noor naine. Loodan, et tema blogil ja tegemistel läheb tulevikus ainult hästi,” lisab Epp Reinmets. 

Loe lugu SIIT

Samal teemal

15.09.2020
ÕL ARHIIV | Malluka mees Kardo tegi vasektoomia: „Mallu jääb ju kogu aeg rasedaks!“
29.11.2019
MALLUKA KOHTUJAMAD: üüratud nõuded ja lõputud saagad
28.11.2019
KARM KAOTUS: Mallukas peab lisaks valurahale tasuma ka üüratu kohtuarve
20.05.2019
GALERII | Menukas blogija esitles valitutele uhiuut raamatut, mis paljastab tõe, kuidas Mariannist sai Mallukas