Reisimine

Reisieksperdid soovitavad: kuhu reisida novembris ja miks? 

Ohtuleht.ee, 2. november 2018 17:50
Pilt on illustreeriv.Foto: PantherMedia/Scanpix
November on muutuste kuu – paljudes kohtades läheb ilm jahedamaks ja turistimasse jääb vähemaks. Reisispetsialistid portaalist Travel and Leisure annavad seetõttu soovitusi, kuhu novembris võiks reisida.

Uus-Meremaa. November on parim aeg, et nautida Uus-Meremaal viimaseid kevadisi ilmasid. Ilm on ideaalne, et minna matkama, avastada rahvusparke ning naudelda järvede ilu.

Palm Springs, California. Suvi on läbi ning turiste on jäänud vähemaks. On aeg käia matkamas ning nautida Palm Springsi imelisi söögikohti.

Buenos Aires, Argentina. Argentina kauni pealinna kohta on öeldud, et kui sul hakkab siin igav, siis oled ise igav inimene. Buenos Airese külastamiseks on meie sügis ideaalne aeg, sest neil on sel ajal talv läbi saanud ja läheb mõnusalt soojaks. Turistimassid pole aga veel kohale jõudnud.

Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid. Tänavu novembris tähistab Abu Dhabi Louvre oma esimest sünnipäeva, nii et kui sa pole veel sinna jõudnud, siis nüüd on aeg. Loomulikult ei saa jätta käimata ka Sheikh Zayedi mošees, mis on muljetavaldavalt võimas.

Montreal, Kanada. Prantsuskeelne Kanada linn on mõnusalt euroopaliku auraga. Linn uhkustab heade söögikohtade, kaunite tänavate ja vaatamisväärsustega.

Lissabon, Portugal. Suvisel ajal võib Portugali külastamine muutuda keeruliseks, sest pidevalt on liiga palav. Novembris on temperatuur juba jahedam, kuid portugalilikult külmaks ei ole veel läinud. Muusikahuviliste jaoks on hea uudis see, et 24.-25. novembril toimub linnas Vodafone Mexefest muusikafestival.

Belize. Kesk-Ameerika kohta võrdlemisi kallis riik on sel perioodil veidi odavam, kuna tegemist pole kõrghooajaga.

Island. Eks Islandil on sel ajal juba jahe, kuid maa külastamine on absoluutselt seda väärt. Tea sedagi, et virmaliste hooaeg algab just novembrikuus.

Maroko. Selle Aafrika riigi novembris külastamine annab võimaluse paigast aimdust saada, ilma et ümberringi oleks tuhandeid turiste.

Samal teemal

19.00.2019
Maroko: mitte tuhat ja üks ööd, vaid seitse