Tehnika

VIDEO | Austria kuulsaim Kõrg-Alpide tee Porsche Taycani ja Mavic 2 pilgu läbi 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 7. september 2018 09:15
Foto: Kuvatõmmis/YouTube
Kui kokku saavad väike ent võimas DJI Mavic 2 Pro droon, Porsche elektriauto Taycan ja Austria Großglockneri kõrgalpitee, on tulemuseks lummav video. Elektrisinine tulevik on kohal. Aeg on seda nautida!

DJI avaldas hiljuti droonivideo, kus supersportlik Porsche Taycan kõrvuti 50ndate legendaarse 550 Spyderiga kihutab mööda kurvilisi Großglockneri kõrgalpiteid. Üks tee ja mitu asja – korraga saab ära näidatud uue Mavic 2 Pro võimekus ning esialgu veel ideeautona nähtud Taycani sõidulust. Ja muidugi uhke autoajalugu Spyderi näol.

Porsche Taycan kiirendab „nullist sajani” 3,5 sekundiga, sel on kaks võimsat elektrimootorit ning tootja lubab koguni 350 kW kiirlaadimist, mis tähendab, et kümne minutiga suudab auto vastu võtta 200 km sõiduraadiust. Kogu sõiduraadius peaks jääma 300-600 km vahele (sõltub sõiduviisist, sõitjast, teeoludest).

Porsche Taycan peaks täies ilus meie ette jõudma 2019. aasta jaanuaris. Mavic 2, millega muuhulgas saab teha mugavalt hyperlaps-videot, on müügil ka Eestis ning näiteks nii droon.ee lehel kui Photopointis on selle hind 1449  eurot.

Austria mägiteedest ja Großglockneri mäetipust loe veel Acceleristast.