Tehnika

Uus Volkswagen Touareg: krõbeda hinna eest kõvasti nodi ja uudissõnu 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 27. märts 2018 09:15
Foto: Tootja
Uus Volkswagen Touareg sai äsja Pekingis esitletud. „Lipulaevmaastur“ on läbinud põhjaliku uuenduskuuri ja selle pardale on pandud kogu elektroonika, mis tootjal olemas. Auto hind on teada – odavama versiooni eest tuleb välja käia ligi 60 000 eurot – ja seda saab peagi ette tellida.

Täiustatud Volkswagen Touareg on varustatud kõikvõimalike juhiabi- ja turvasüsteemidega. Ka vaatab armatuurist vastu seni suurim digitaalne näidikuteplokk, mida sel „lipulaevmaasturil” nähtud.

Tootja sõnul on uus Touareg Volkswageni kõige täiustatum mudel läbi aegade. Muuhulgas on vunki lisatud ka nelikveole ja timmitud veojõu aktiivset ümberjagamise süsteemi, et anda autole veel rohkem olekut, mida saab iseloomustada uudissõnaga „lipulaevmaastur”.

See digitaalne näidikuteplokk… jälle!

Iga kord, kui Volkswagen saadab välja pressiteate uue mudeli kohta, saame lugeda veel ägedamast virtuaalsest näidikuteplokist. Erandiks pole ka uue põlvkonna Touareg.

Seekord räägib tootja uuenduslikust juhtimisruumist (auto või hoopiski praam?!), kuhu on installeeritud seninägematu täisdigitaalne näidikuteplokk, mis koosneb mitmest erinevast ekraanist. Nuppe ja lüliteid enam ei ole, kogu infolust on värvikalt näpitav.

Pikk nodinimekiri

Touaregi pardal on hirmus hulk kõikvõimalikke juhiabisid ja turvasüsteeme, mis peaksid auto käsitsemise tegema mugavamaks.

Milline on loetelu seninägematutest vidinatest, millised on kolmanda põlvkonna Touaregi mõõtmed, missuguseid mootoreid saab sõidukile valida ja miks me peame hakkama harjuma mõistega „lipulaevmaastur“, loe edasi Acceleristast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee