Tehnika

SUUR ILMAÄPITEST: millist ilma ennustavad erinevad mobiilirakendused Eesti vabariigi 100. aastapäevaks? (12)

Vidrik Võsoberg, 15. veebruar 2018 15:09
Foto: Alar Truu

24. veebruaril kell 18.30 algab Tartus Eesti Rahva Muuseumis pidulik Eesti vabariigi sajandale aastapäevale pühendatud kontsert-vastuvõtt. Kas Eesti rahva koorekiht peab autoparklast ERMi majja rühkima lumetuisus või hoopiski lakk- ja kõpskingi vihmaveeloikudesse kastes? Otsisime selgust populaarsete ja väidetavalt kõige täpsemate ilmaäppide abil.

Ilm on teema, mis eestlasi alati huvitab, sest see on heitlik, ettearvamatu ning kes ei teaks mõnd head anekdooti teemal: eelmisel aastal oli jõulude ja jaanipäeva ilmaerinevus 2 kraadi – jõulude ajal oli soojem.

Aga milline ilmaäpp on kõige asjakohasem ning täpsem ja kust võiks saada parimat teavet järgnevaks nädalaks, et otsustada, kas planeerida nädalavahetuseks puhkus kelgumäel või peaks kaasa haarama vihmavarju? Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma kogus kokku mõned head ilmarakendused, millele saab ka Eesti muutlike ilmaolude puhul loota. Õhtuleht Mehele katsetas need ükshaaval läbi – ja et lugupeetud külalised hiljaks ei jääks, siis püüdsime võtta prognoosid 24. veebruari õhtul kella 18 null-nulliks.

Samal teemal

26.02.2018
Ilmaäpid panid puusse, täpseima EV100 prognoosi andis hoopis Tartu proua
15.02.2018
„President Päts võttis mu sülle ja fotograaf tegi pilti.“
15.02.2018
Lähenemas on (väike) päikesetorm

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee