Reisimine

Finnairi Tallinna lendude arv kasvab 10 lennuni päevas 

Toimetas Denes Kattago, 31. august 2017 12:10
Foto: Finnair
Finnairi lendude arv Tallinna ja Helsingi vahel kasvab 2018. aasta suvel kuni 10 lennuni päevas ja kuni 17 uue lennuni nädalas.

Nii Tallinn-Helsingi kui ka Helsingi-Tallinn suunal lisandub kuni kolm täiendavat lendu päevas. „Uuenduste peamine eesmärk on tagada sujuv ühendus erinevate jätkulendudega,“ selgitab muudatusi 2018. a. suvises lennugraafikus Finnairi Ida-Euroopa ja Balti regiooni juht Arūnas Skuja.

Samal teemal

„Igapäevaselt lisandub olemasolevale varahommikusele lennule ühetunnise vahega uus lend, neljal päeval nädalas lisandub üks varalõunane lend ning kuuel päeval nädalas üks lend täiendavalt õhtusesse tipptundi,“ sõnab Skuja ja lisab, et kõik Tallinnast väljuvad lisalennud on ajastatud sobima jätkulendudega nii New Yorki, Chicagosse kui ka Euroopasse ja Aasiasse.

„Helsingi-Tallinna suunalised uued lennud soosivad vähest ooteaega ja annavad rohkem valikuvõimalusi nii, et pikkadelt lendudelt tulijad saavad kiiremini koju,“ ütleb ta.

Lisaks rõõmustab Finnair 2018. aasta suveperioodil kolme uue lennuga. Põneva sihtkohana Aasias lisandub Nanjing, mis on Finnairi seitsmes sihtpunkt Hiina Rahvavabariigis. Nanjingi hakatakse 2018. aasta suveperioodil lendama kolmel korral nädalas. „Sellega tõuseb Finnair suurimaks Euroopa lennuettevõtteks, kes Hiina RV ja Euroopa vahel ühendusi pakub,“ sõnab Skuja. Nanjingi lisandumisega lendab Finnair Hiina nädalas 38 korral. Esimene lend Nanjingi on kavandatud tuleva aasta 13. maiks.

Alates 1. juulist saab neljal päeval nädalas lennata Helsingist otse Portugali pealinna Lissaboni ning 23. aprillist avatakse igapäevane lennuühendus ka Helsingi ja Stuttgarti vahel. Viimane saab kuuendaks sihtkohaks Saksamaal suurendades sellega Finnairi jalajälge sealsel turul.

Järgmise aasta suveperioodiks avatakse lisalennud teiste hulgas Tokyosse, Chicagosse, San Franciscosse, Bangkoki, Delhisse, aga ka Málagasse, Santorinile, Rhodosele ja teistesse eestimaalaste meelispaikadesse.

Uutesse sihtkohtadesse on võimalik pileteid soetada juba alates tänasest, 30. augustist 2017.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee