Reisimine

ASU KOHVREID PAKKIMA: sel sügisel avatakse taas otselend ka Sharm el Sheikhi! (15)

Õhtuleht.ee, 23. mai 2017 14:41
PIDU JA PILLERKAAR: turistid Sharm el Sheikhis.Foto: Reuters / Scanpix
Novatours OÜ turundus- ja suhtekorraldusjuht Olev Riisberg kinnitas täna Õhtulehele, et täna avatud 2017-18 talvehooaja reiside seas on tagasi ka kunagi menukaimaks kohaks olnud Sharm el Sheikh.

"Lisaks Hurghadale on Novatoursi reisikavas tagasi ka Sharm el Sheikhi reisid. Aprillis lõppenud 2016-17 talvehooaega ilmestas just Egiptuse reisisihtkoha taastumine, 19-mne lisalennuga Hurghadasse. Uustali sõnul tasub palavat ja päikeselist Egiptust uuel talvisel perioodil kindlasti taasavastada. Esimesed müügitunnid näitavad Sharmi el Sheikhi  ja Hurghada reiside järgi on nõudlust küllaga,“ avaldab Novatoursi tegevjuht ja juhatuse liige Andree Uustal.

Samal teemal

Kas ohtu pole?

 "Reisijate ohutus on Novatoursi prioriteet number üks, oma sammudes lähtume just sellest prioriteedist ning jälgime Eesti Välisministeeriumi soovitusi ja korraldusi. Egiptust puudutav reisiinfo Eesti Välisministeeriumi lehel ei sisalda alates 10. maist reisihoiatust Sharm el Sheikhile. Novatours hoiab kõikidel oma sihtkohtadel hoolega silma peal ning saame infot erinevatest kanalitest ja oleme igapäevaselt ühenduses oma heade välispartneritega, kellega meid seob aastatepikkune ja igati usaldusväärne koostöö,“kinnitas Uustal.

Andree Uustali sõnul eestlasele reisida meeldib - nõudlus on kasvanud pidevalt ja reisihuvilised planeerivad võimalikult varakult oma puhkusereise.

Kes puhkusest Sharm el Sheikhis puudust tundnud, siis veel mõned kuud kannatust ja siis kohvrit pakkima!

Samal teemal

28.09.2016
PUHKUSEPARADIISI ILMAMUUTUS: vaata, kuidas vihm, äike ja tugev tuul on viimastel päevadel laastanud Sharm el Sheikhi
29.02.2016
Paet: Egiptuse lennundusjulgeoleku olukord puudutab otseselt ka Eestit
04.02.2016
TERVITUSED AASTAGA: postkaart Egiptusest jõudis Eestisse ligi aasta hiljem
11.10.2015
USA POLIITIK: Siinai lennukatastroof on Putini 11. september