Tehnika

Rikkis printer tappis abielupaari ja kaks kassi (9)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 30. jaanuar 2017 10:39
Roger ja Valerie Morash oma koduaias. Foto: Facebook
Eelmisel esmaspäeval surid oma USAs Berkeley's asuvas kodus 35-aastane Roger ja 32-aastane Valerie Morash, kirjutas Daily Mail. Reedel avaldati abielupaari ja lisaks neile ka Morashide kahe kassi elu nõudnud õnnetusjuhtumi põhjus: neid mürgitas 3D-printerist lekkinud vingugaas.

Abielupaar oli tehnikavaldkonnas kodus, kuna mõlemad olid lõpetanud maineka Massachusettsi tehnoloogiainstituudi. Paraku ei ole keegi kaitstud õnnetuste eest. Plastiku lasertöötlusel võib eralduda erinevaid gaase ja sealhulgas ka vingugaasi – ning Morashide 3D-printeri rike täitis sellega terve korteri.

Abielupaari ja kasside surnukehad leidis Morashidele seitse aastat koduks olnud ridaelamukorterist Deakini tänaval nende sõber. Pärast seda ootamatut surmajuhtumit alustati GoFundMe ühisrahastuskampaaniat, et aidata paari sõpradel ja sugulastel katta matustele jõudmise kulusid. Kampaania käigus koguti kolme päevaga üle 15 000 dollari.

Reedel peetigi Morashide mälestusteenistus. Lähedaste teatel olid Roger ja Valerie andekad, tagasihoidlikud ja lahked inimesed.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee