Roger ja Valerie Morash oma koduaias. Foto: Facebook
Toimetas Vidrik Võsoberg 30. jaanuar 2017 10:39
Eelmisel esmaspäeval surid oma USAs Berkeley's asuvas kodus 35-aastane Roger ja 32-aastane Valerie Morash, kirjutas Daily Mail. Reedel avaldati abielupaari ja lisaks neile ka Morashide kahe kassi elu nõudnud õnnetusjuhtumi põhjus: neid mürgitas 3D-printerist lekkinud vingugaas.

Abielupaar oli tehnikavaldkonnas kodus, kuna mõlemad olid lõpetanud maineka Massachusettsi tehnoloogiainstituudi. Paraku ei ole keegi kaitstud õnnetuste eest. Plastiku lasertöötlusel võib eralduda erinevaid gaase ja sealhulgas ka vingugaasi – ning Morashide 3D-printeri rike täitis sellega terve korteri.

Abielupaari ja kasside surnukehad leidis Morashidele seitse aastat koduks olnud ridaelamukorterist Deakini tänaval nende sõber. Pärast seda ootamatut surmajuhtumit alustati GoFundMe ühisrahastuskampaaniat, et aidata paari sõpradel ja sugulastel katta matustele jõudmise kulusid. Kampaania käigus koguti kolme päevaga üle 15 000 dollari.

Reedel peetigi Morashide mälestusteenistus. Lähedaste teatel olid Roger ja Valerie andekad, tagasihoidlikud ja lahked inimesed.

Kommentaarid  (9)

Eit 31. jaanuar 2017 11:00
Jah, sellest printerist (mis marki) ja juhtunu üksikasjadest oleks meelsasti lugenud. Kirjutati rahakogumisest, matusele sõidust.
Priit 31. jaanuar 2017 10:42
"Massachusettsi tehnoloogiainstituudi. Paraku ei ole keegi kaitstud õnnetuste eest. "
Jah paraku on õnnetus kui lõpetada mõni selline kõrgem kool, ma ei väsi ennast kordamast, kõrgkoolid teevad rumalaks. Vähesed lõpetavad kooli tervetena. Ehe näide ka nüüd siis uudise näol. Maineka kooli lõpetanud tegelased ja selline õnnetus sai sündida. See ütleb ju kõik, mida teeb selline tuupimine koolides teie ajuga. Lisaks hakkate arvama, et olete nüüd nii kõvad tegijad, et oi oi, aga näe ega ikka pole küll ja asi lõppes kalmistul.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS