Tehnika

VIDEO | The Grand Tour treiler väljas: jah, päris kindlasti on see veel ägedam saade kui Top Gear! 

Toimetas Vidrik Võsoberg, 10. oktoober 2016 14:23
Foto: digitalspy.com
Puhkus on kolmele Top Geari “vanakesele” hästi mõjunud: Clarkson, Hammond ja May näevad 18. novembril Amazon Prime voogedastusteenuse kaudu eetrisse jõudva sarja The Grand Tour värskes treileris väga kobedad välja, viskavad nalja ja käsitsevad osavalt vihaseid neljarattalisi relvi. Videoklipp ei jäta kahtlust: GT on tempokam, ägedam ja moodsamas pildikeeles üles võetud kui Top Gear.

Mida meile siis novembrist alates lubatakse? Näiteks pannakse joonele hübriid-hüperautod: McLaren P1, Ferrari LaFerrari ja Porsche 918 Spyder. Nagu omal ajal TG-s saame ka uues GT-s osa korralikust road-tripist – või peaks seda nimetama road-showks?

Saatest ei puudu ka kohustuslikud publikuga vahelehõiked, aga need on stuudio asemel võetud üles suures telgis. Teisigi Top Gearist tuttavaid elemente kohtab saates – aga tõe huvides, GT ongi rohkem Top Gear kui viimane seda täna oma seitsme saatejuhi ja ligadi-logadi traageldatud segaste süžeeliinidega üldse on.

Amazon on esialgu lepingu teinud 36 episoodi tootmiseks. Need antakse eetrisse kolme hooaja vältel. Esimene saade läheb Amazon Prime video voogedastusteenuse kaudu eetrisse reedel, 18. novembril ning sealt edasi peaksid saated vaatajani jõudma nädalase intervalliga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee