«Rootsi muuseumides on ka keerulised teemad lapsele arusaadavalt esitatud.» Rita Ahonen usub, et lapsel muuseumis igav küll hakka.Foto: Laura Oks
Kersti Eero 17. oktoober 2015 07:00
Kes pole koolivaheaja plaane veel paika pannud, võiks sõita päevaks-paariks Stockholmi. Järgnevalt mõned ideed, kuhu nii algklassilapsed kui ka teismelised seal minna võiks.

Kes pole koolivaheaja plaane veel paika pannud, võiks sõita päevaks-paariks Stockholmi. Järgnevalt mõned ideed, kuhu nii algklassilapsed kui ka teismelised seal minna võiks.

Stockholmi minnes tasuks kindlasti külastada vähemalt üht linna 80 muuseumist ja ega kruiisireisijana, kellele jääb vaid seitse tundi vaba aega, eriti rohkem ei jõuagi. "Rootsi muuseumid pole liiga akadeemilised ja seda karta küll ei tasu, et pead käed selja taha panema ja kõike läbi klaasi uurima.

Siinsed muuseumid meenutavad pigem hariduskeskusi, kus saab ise katsetada ja meisterdada," kinnitab Stockholmi giid Rita Ahonen. Rootsi muuseumid on hästi lastesõbralikud: paljudes neist on isegi tuba, kus saad mikrolaineahjus kaasavõetud toitu soojendada ja samas selle ka ära süüa.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

azza 18. oktoober 2015 22:59
Peterburg on mõislikum valik - Helsinkis ja Stokholmis ei tunne kohalikudki ennast turvaliselt,mis mõtet on siis ennast ja oma peret teadlikult ohtu panna.Ei saa ju kunagi kindel olla kas mingile tulnukale ei tule pàhe kedagi noaga suskida,et välja saatmise asemel vanglasse pääseda või on su lapsed liialt siniste silmadega,mis annab põhjust mõnel mustal su lapsi rünnata
Polnud 18. oktoober 2015 00:05
Tükk aega linnalaevaga(Tallinn -- Stokholm) sõitnud ja üllatuseks märkasin seal karja kauaoodatud pagulasi kes laevas lõbusalt oma toetuse eest elasid. Põhitegevuseks ilusatel meie tibide lõbusamine. Jälgisin ülevalt rõdult igavusest värki.Üks iluspoiss jõudis pika õhtu jooksul mingi 3-4 tibiga nii pooleks tunniks vahepeal kaduda ning väsinult tagasi tulla.Nii, et soovitan soojalt meie piigadele: teie eest hoolitsetakse hästi! joogid peate küll ise ostma, aga musta vembla kogemuse saate kindlasti kui natukenegi välimust on.Nii, et lahingusse!!!
.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS