Aegean Airlinesi lennuk.Foto: Tallinna Lennujaam
Toimetas Geidi Raud 5. november 2014 17:46
Kreeka lennufirma Aegean Airlines alustab järgmise aasta 20. juunil Tallinn-Ateena otselendudega, teatas Tallinna Lennujaam.

Otselennud Tallinnast Ateenasse hakkavad esimesel aastal toimuma hooajaliselt, üks korda nädalas laupäeviti. Avatav lennuliin võimaldab lisaks otseühendusele mugavalt Ateenas ümber istuda ja jätkata reisi kolmekümnesse Kreeka sihtkohta, Lõuna-Itaaliasse või Küprosele.

"Kreeklased on äärmiselt külalislahke rahvas ja Kreeka on tuntud kui suurepärane puhkuse veetmise koht. Lisaks Ateenale on Kreeka täis toredaid ajaloolisi paiku ja saari, kuhu nüüd saab mugavalt Kreeka oma lennufirmaga lennata," ütles Tallinna Lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov.

Aegean Airlines on Kreeka suurim lennufirma, mis lendab lisaks 33 kodumaisele sihtkohale rohkem kui 87 rahvusvahelisse lõpppunkti Euroopas, Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas. Tegemist on täisteenindusega lennufirmaga, mis pakub mugavaid ühendusi ning korralikku pardateenindust, sh süüa ja juua.

Hooajaliste lendudega alustamine on Sakkovi sõnul igati mõistetav. "Kui läheb hästi, siis tuleb sagedusi juurde," sõnas ta.