Foto: unknown
Toimetas Sander Silm 9. märts 2014 10:45
Alates 20. juunist alustab Hispaania suurim odavlennufirma Vueling otselendudega liinil Tallinn-Barcelona.

Vuelingu lennukite pardal saab lennata mugavalt mugavalt otse Barcelona külje all asuvasse El Prat lennuväljale.

"Kartmata konkurentsi Ryanairiga, astus Hispaania odavlennufirma Eesti jaoks väga olulise sammu ning lennujaamal on Vuelingu tuleku üle väga hea meel. Loodame, et see on see pika ja ilusa koostöö algus,“ rääkis Tallinna Lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov.

Siiski sõltub iga uue lennufirma püsima jäämine meie turul teenuse tarbijatest. "Hispaania on nüüd meile lähedamal kui kunagi varem ning edasine sõltub juba lendajaist, ehk meist endist,“ lisas Sakkov ning kutsus üles tutvuma Vuelingu võimalustega.

Vueling on Hispaania suurim odavlennufirma, mis alustas 2004. aastal kahe Airbus A320-ga lennates neljal liinil.

Tänaseks on Vuelingu lennukipargis 70 Airbusi ning lennatakse rohkem kui 200 sihtkohta Euroopas, Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas. 2012 aastal lendas Vuelinguga 14,8 miljonit reisijat. Vuelingu põhilennujaamaks on Barcelona–El Prat Airport.

Tallinnasse hakkab Vueling lendama 180 kohalise Airbus 320-ga. Tegemist on hooajalise lennuga 20. juunist kuni 12. septembrini 2014. Lennud Barcelonast väljuvad südaöö paiku teisipäeviti ja reedeti ning Tallinnast kolmapäeva ja laupäeva varahommikutel.

Kommentaarid  (11)

uno 9. märts 2014 17:08
nende odav-lennufirmadega on teine probleem, nende odavad lennukid kipuvad tihti taevast alla sadama!
sõbralik 9. märts 2014 16:55
Kulla M! Võid kindel olla, et ma olen lennukitega lennanud väga-väga palju ja tean väga hästi, et reisibüroost on piletite ostmine enamasti kallim. Viitasin sellele üksnes põhjusel, et need, kes üldse ei viitsi kusagilt midagi otsida, saaksid natuke aimu hindadest. Muide, sinu info ei ole ka täpne (hind ei võrdu alates 80 euri + lennujaamamaksud, vaid need maksud on hinna sees!). Nagu ma aru saan, ei sisalda see kõige odavam hind äraantavat pagasit. Estraveli pakkumises on äraantav pagas hinna sees. Kui nüüd võrrelda äraantava pagasiga hindasid, siis ei ole Estraveli hind üldse kallim, vaid täpselt sama mis Vuelingi enda kodukalt ostes.
Ryanairi Barcelona-piletite hinnaga ei ole kursis, aga ühe otsa eest Ryanairiga lennates 80 eurot maksta on ikka PALJU!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS