Tehnika

LG tõi välja liikumist monitooriva käepaela ja pulssi mõõtvad kõrvaklappe 

Toimetas Sander Silm, 8. jaanuar 2014 12:07
Foto: LG
Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitles CES tehnoloogiamessil esmakordselt fitness-tehnoloogia tooteid – liikumist monitoorivat käepaela LG Lifeband Touch ja pulssi mõõtvad kõrvaklappe LG Heart Rate Earphones. 

LG Lifeband Touch käepael on liikumisandur, mida saab ühendada nii pulsimõõtjate kui ka nutitelefonidega.

Asümmeetrilise disainiga LG Lifeband Touch on veniv ja on seetõttu mugavam kui teised randmel kantavad fitness-seadmed. Käepaelal on puutetundlik OLED ekraan, mis näitab aega, biomeetriat, sissetulevaid kõnesid ning laseb valida muusikat. Sisseehitatud kolmeteljeline kiirendi ja altimeeter mõõdavad peamisi soorituste indikaatoreid nagu distants, kiirus, sammude arv, kulutatud kalorid ja prognoositud tempo.

Käepael sisaldab ka unikaalset liikumistundlikku algoritmi, mis lülitab seadme ekraani sisse, kui kaustaja oma rannet selle vaatamiseks pöörab. Samuti pakub Lifeband Touch nutitelefonidele andmete edastamiseks või kolmandatelt seadmetelt andmete saamiseks juhtmevaba ühendust Bluetoothiga.

"LG Heart Rate Earphones kõrvaklapid sisaldavad PerformTek sensori tehnoloogiat, mis mõõdab verevoolu signaale kõrva sees, saamaks täpseid biomeetrilisi andmeid nagu pulss ja maksimaalne hapniku tarbimine (VO2 max). Seejuures töötab pulsimõõtmise seade PerformTek ka suure füüsilise aktiivsuse juures. Tänu kõrvaklappide paindlikule kõrvaosale on LG Heart Rate Earphones klapid mugavamad kui teised sarnased monitooringuseadmed. Lisaks on nendega ühendatud klõpsuga kinnitataval medaljonil Bluetoothi ühendus, millega on võimalik saata andmeid nutitelefonile või Lifeband Touch käepaelale," teatas ettevõte.

LG Lifeband Touch käepael ja Heart Rate Earphones kõrvaklappe saab osta 2014. aasta esimesel poolel USAst ning seejärel ka teistelt turgudelt.

Samal teemal

14.01.2014
Nutipüksikud viivad seksielamused uuele tasemele