Foto: Pexels
Helen Serka-Sanchez 8. mai 2022 18:26

„Järsku nägin, kuidas tõstuk mulle kohe sisse sõidab! Suutsin enne veel signaali vajutada, kui käis põmakas,“ meenutab tartlanna (isik toimetusele teada) ehituspoe laadimisalal toimunud vahejuhtumit. Parkivale autole sisse tagurdanud tõstukijuht ignoreeris juhtunut ja sõitis lihtsalt minema.

Naine pole enda sõnul tihe ehituspoe klient. Möödunud sügisel palus aga sõbranna abi mõne suuremõõdulise materjali transportimiseks. „Alguses läks kõik kenasti. Olime Ehituse ABC müügisaalis, kus saime kauba eest tasutud ja juhised sõita maja taha laadimisplatsile,“ meenutab tartlane. Ta sõitis ettevaatlikult, et leida õige peatumiskoht ja saada kauba kättesaamiseks täpsemad juhised.

Kuna müügisaalis oli teenindus olnud hästi meeldiv, siis eeldas ta sama ka laos. Nii keeras ta autol süüte välja ja jäi ootama.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

maakas 3. mai 2022 19:57
Need umbkeelsed ei oskagi muud kui sõimata
Jürka 3. mai 2022 15:07
See Ehituse ABC laoala ongi selline pigem ebameeldiv koht, kuhu sattuda. Kui sa täpselt ei tea, kus seal seista, mis järjekorras maksmine ja kauba kättesaamine toimub jne, võid sõimata saada. 15 minutit enne sulgemisaega kaupa autosse tõstes sain näiteks teada, et "kus ma enne olin, päev otsa oleks ju aega olnud poodi tulla" (ja seda vaatamata sellele, et vähemalt 10 min enne sulgemist olin juba poest lahkunud).
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS