HELI JA TA LASTE ESIMESED KEVADTÖÖD: Sibulate kasvamapanek on ühtviisi tore ja ka kasulik - tasuta vitamiinid kehale ja meelele.Foto: Erakogu
Heli Künnapas 7. aprill 2022 14:46

Igal kuul kuni sügiseni kirjutab Heli Künnapas oma pingutusest sügiseks 30 000 eurot koguda, et teha teoks elumuutus: kolida oma viie lapsega maalt Tallinnasse! Rahakogumise teisel kuul on kehtinud vana tõde, et kui inimene teeb plaane, siis Jumal naerab. „Kellegi kaela peab ju kogu selle muutunud olukorra ajama!“ kurdab Heli.

Nii nagu arvatavasti paljud teised inimesed, olen ka mina sel kuul korduvalt mõelnud, kui palju suudan aidata sõjapõgenikke ja kui palju jaksan tegutseda oma pere heaks, et meist kodutuid ja võimalusteta inimesi ei saaks.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Tädi maalt 6. mai 2022 11:58
Kui Heli tahab 30 000 euroga pealinna elema asuda, siis ei naera mitte ainult Jumal, vaid kõik, kes sellest kuulevad, takkaotsa. Ainult Heli lastel vist ei ole eriti naerutuju.
Massa 7. aprill 2022 17:47
No ei ole sellist ütlemist, et inimene planeerib ja Jumal naerab. Mensch denkt und Gott lenkt. Umbes nii, et inimene plaanib, aga Jumal juhib.

SISUTURUNDUS