Foto: Priit Simson / Ekspress Meedia
Helen Serka-Sanchez 24. jaanuar 2022 16:31

Kortermajade küttearved on alates detsembrist märgatavalt tõusnud. Uus kaugkütte hinnatõus ootab Tallinnas ees juba veebruaris. Kas korteriühistud ootavad võlgnike kasvu või saadakse suuremate arvetega hakkama?

„Sülitan kolm korda üle õla – muresid ja küsimusi on väga palju, aga mul ei ole hetkel küll mitte ühtegi sellist näidet, kus mõnes korteriühistus oleks katastroof, et inimesed ei jõua oma arveid maksta. Või veel hullem, et ühistud ei jõua oma arveid kolmandate isikutele tasuda. Mulle tundub, et hoolimata meeletult suurtest arvetest saadakse hakkama,” räägib Urmas Mardi, Korteriühistute Liidu õigusosakonna juhataja. Isegi, kui täna keegi makseraskustes otseselt ei ole, siis pikas perspektiivis ta suuremate probleemide tekkimist ei välistaks.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

A 24. jaanuar 2022 18:33
Ega nende vanade nõuka aegsete paneelikate uuendamine pole lahendus, majad ehitati siiski ajutise lahendusena, mitte 100 aastat kestma. Vaja need jubedused maha lammutada ja uued asemele.
24. jaanuar 2022 18:36
Hakka siis ehitama.Vaata,kas sa saad puukuuri ehitamisegagi hakkama.
Liikuge ikka mujal linnades ka ja siis näete. 24. jaanuar 2022 18:14
Aga sellega oleksite pidanud juba ammu tegelema.Mõnes linnas on juba enamus maju rekonstrueeritud.Ja ka kõnniteed hästi hooldatud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS