ABI MUSTADEKS PÄEVADEKS: Meelerahufond võiks olemas olla igal inimesel, sest kunagi ei tea, millal seda võib vaja minna.Foto: Julia Vakina
Mariliis Pinn 7. veebruar 2022 08:30

Igal inimesel võiks olla tagavara. Päästeamet tuletab meelde – varu enne maru. Vähemalt nädala jagu toitu, esmaabitarbeid ja ravimeid peaks igas majapidamises olema. Sama lugu on ka finantsvahenditega. Nii oled valmis igasugusteks ootamatusteks, mida elu võib sinu suunas visata.

Ideaalis võiks see olla summa, millega on tagatud piisav meelerahu, kui on vaja boss või elukaaslane pikalt saata või kui peaks midagi ootamatut juhtuma. Inimene, kellel ei ole meelerahufondi, elab pideva finantskatastroofi äärel.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

praegu väga moodne 7. veebruar 2022 15:19
võta sealt kus palju kokku varastatud ------ ahnetelt ja rikastelt
Meelis Ka 17. november 2021 16:07
"Päästeamet tuletab meelde – maru enne varu." - sisukas mõte. :) Mariliis võiks veel järgmiseks korraks meelde jätta: "Karu enne taru" ja "Säru enne aru". :) Tõsisemalt: Globalistide dikteeritavas maailmavalitsuse loomise tegevusplaanis on ühe sammuna kirjas ka sularaha kaotamine. Ettekäändeks on füüsilise raha nakkusohtlikkus. Seda serveeritakse rahvale "ühiskonna üldine progressina". Tegelik eesmärk on üldise kontrolli raames kõigi inimeste/firmade/organisatsioonide rahaliste vahendite täielik kontroll, vajaduse korral sekkumine (jälgimine, maksustamine, konfiskeerimine).
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS