Rahanutikus

Rahatarkuse kolumnis kirjutab Kadri Mäsak, kes on rahatarkuse ekspert, investor ja eraisikute rahaasjade juhtimise platvormi MyFinancier juht.

RAHAGA SÕBRAKS | Rahatarkuse ekspert Kadri Mäsak annab nõu: nii kindlustad oma lastele tulevikuks hea elu 

Kadri Mäsak, 26. oktoober 2021 08:43
Foto: erakogu

Kui lapsevanematena oleme oma tuleviku majanduslikult kindlustanud, siis järgmise sammuna võiks mõelda ka lastele nn elluastumise fondi kogumisele. Lastele investeerimise juures on mitmeid nüansse, millest tuleks kindlasti teadlik olla.

Lapsevanematena peaksime kõige esimese asjana kindlustama enda tuleviku, et suudaksime ka pensionäridena katta ise oma kulud ja kohustused. Usun, et see annab juba iseenesest lapsele hea stardipositsiooni, sest tal pole kohustust oma pere kõrvalt maksta igakuiselt tuhandeid eurosid enda ja/või oma elulaaslase vanemate hooldushaigla või vanadekodu eest. Paraku ei tea me keegi, kui palju me vanaduses hooldust ja spetsiaalset abi vajame.

Samal teemal

27.09.2021
JÕULUKINGIKS TOIDUHINNAD LAKKE?! Karjakasvataja nõuab õiglast tasu: „Piima-, juustu- ja võihind on kuradi aastast 2000!“
24.09.2021
RAHATARKUS | Imeline investeerimiskinnisvara tagab stabiilse sissetuleku
19.09.2021
RAHAGA SÕBRAKS | Rahatarkuse ekspert Kadri Mäsak annab nõu: kuidas anda lapsele taskuraha nii, et temast laristajat ei saaks?
16.09.2021
RAHAGA SÕBRAKS | Rahatarkuse ekspert Kadri Mäsak õpetab: kuidas teha algust eduka investeerimisega