Tööelu

Artikkel ilmus ajakirja Nipiraamat  2021. aasta oktoobrinumbris. 

PERSOONILUGU | Hea elu disainer Tiina Saar-Veelmaa teab tööõnne valemit ja õpetab seda ka sulle! 

Laura Karro, 4. oktoober 2021 12:00
Tiina Saar-VeelmaaFoto: Stanislav Moshkov

Ilmselt on kõik elus tundnud tööstressi ja süüdistanud ennast saamatuses ning siis imestanud, et tühja tunnet ei leevenda ka palgasedel. „Selge on see, et ainult töö kedagi õnnelikuks ei tee,“ ütleb Tiina Saar-Veelmaa, kes on pikalt uurinud tööõnne saladusi. Kui aga muu elu on paigas, on tööl inimese terviklikus õnnetundes väga suur roll.

Kes oleks parem rääkima töö rollist meie õnnetundes kui naine, kes on pidanud oma elu jooksul nii palju erinevaid ameteid, et võtab silme ees kirjuks. Kui nimetada mõnda, on tööõnneuurija Tiina Saar-Veelmaa (49) olnud kunagi lasteaiakasvataja, Kaubamaja raadiodiktor, Olümpia hotelli peaadministraator ja ka Viking Line’i reisikonsultant, enne kui ta leidis oma päris kutsumuse. Ta meenutab, et lapsena oli kooli mängimine (noorem õde õpilane ja tema õpetaja rollis) küll üks ta lemmikmänge, kuid seda, kelleks saada tahtis, ta ei teadnud. „Kui sa ei tea, kelleks saada tahad, hakka karjäärinõustajaks,“ teeb Tiina enda üle nalja.

Samal teemal

09.10.2021
Hea elu disainer ja karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa õpetab, kuidas teha kannapööret!
07.10.2021
Ära kurvasta, et suvi on läbi. Siin on sulle 10 head põhjust, miks sügist nautida
01.09.2021
NIPIRAAMATU KAANELUGU | Teleajakirjanik Kadi Jaanisoo-Kuld: „Iga inimese ülesanne on olla õnnelik, siis pole ka nii palju kiuslikkust.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee