Reisimine

REISIKIRI JA GALERII | MITME NÄOGA KREETA: hunnitud vaated, koomilised müüdid ja puhkus hotellis, kus öö kõige odavamas toas maksab 700 eurot! 

Helen Mihelson, 11. september 2021 10:00
Foto: Kollaaž (5 × Helen Mihelson)

Tõenäoliselt on võimatu leida eestlast, kes pole kunagi käinud Kreetal või ei teaks kedagi, kes on seal käinud. Kreeka saartest suurimana pakub Kreeta kõike, millest puhkaja võiks unistada. Maitsvaid sööke, rikkalikku ajalugu ja imeilusaid vaateid, ükskõik kus suunas sa ka vaatad.

Ja ilmselt kõige olulisem teadmine puhkajale: suviti sajab seal vihma iga paari aasta tagant. Niisiis pole imestada, et suvi läbi ja veel oktoobri lõpunigi lendavad Eestist tšarterlennud Kreetale mitu korda nädalas.

Sajad reisijad nädalas tähendab, et alati leidub mõni, kes pole rahul. Reisikonsultandid tegelevad seega kõikvõimalike, kohati isegi täiesti jaburate kaebustega. Näiteks oli ühe reisija arvates hotell liiga luksuslik (!) ja ta nõudis seetõttu hüvitist. Teine jällegi oli veendunud, et karastusjoogis polnud nii palju mulle, kui peaks. Tal olid oma väite tõestuseks isegi andmed ja arvutused...

Samal teemal

27.01.2021
„JÄRGMINE PEATUS“ | Hooaeg kestab Kreetal kuus-seitse kuud ja muul ajal tööd ei ole – sellega tuleb harjuda!
05.08.2020
KOROONAT TROTSIDES PÄIKESE ALLA | Eesti staarid jagavad reisikogemusi: inimtühjad tänavad, soodsad hinnad ja ülim sõbralikkus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee