Raha

Kuidas saada palgatöötajast miljonäriks? „Ühest palgatööst sõltumine on suurim viga, mida teha.“ 

Hindrek Pärg, 4. juuli 2021 10:11

Kristjan Liivamägi

Foto: Karin Jaanus

Investor Kristjan Liivamägi on ehe näide sellest, kuidas palgatöötajast saab kasvada miljonär. Selleks tuleb aga kõvasti enda aega investeerida ja ohverdusi tuua.

35aastane Liivamägi võiks juba praegu kõik tööotsad sinnapaika jätta ja jalad seinale panna – portfell toodab talle iga kuu ligi 8000 eurot passiivset tulu ehk siis seda, mis laekub inimese arvelduskontolee ilma tema aktiivse osaluseta. Praegu lubab Liivamägi endale kolm-neli n-ö traditsioonilist tööpäeva nädalas, ent ligi kümme aastat tagasi tegi ta hoopis 80–90tunniseid töönädalaid.

„Ühest palgatööst sõltumine on suurim viga, mida teha,“ rääkis Liivamägi investeerimisfestivalil, mis on olnud tema suurim motivaator. Sellisele järeldusele jõudis ta pärast eelmist finantskriisi – töötades audiitorbüroos ei teadnud ta kunagi, kas reede õhtul pärast kliendikohtumistelt naasmist on temagi laual valge ümbrik koondamisteatega. Nii läks paljude tema sõprade ja tiimikaaslastega. „Kui sa ei tea, kas mind nüüd vallandatakse või ei, siis hakkad selliselt mõtlema. Mind ei vallandatud, sest olin kõige odavam,“ tõdes Liivamägi.

Samal teemal

03.09.2021
VABANENUD PENSIONIRAHA PAISKUS BÖRSILE! „Tegu on absurdse rallimisega ja hinnad on praegu totaalselt laes!“
19.08.2021
MILJARDIPIDU: LHV tähistab ükssarviku staatust!
05.07.2021
Kas investeerida kinnisvarasse? Ainult siis, kui oled nõus mängima pikka mängu
04.07.2021
GALERII | Tanel Padar, Siim-Sander Vene ja Genka – vaata, mis toimus Investeerimisfestivalil!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee