Sisemine jõud: Keskkonna- ja prügiteema on raske valdkond, kus kiireid lahendusi pole. Nii on Evalgi vahel kahtlusi, kas midagi üldse on võimalik muuta. Edasi tegutsemiseks leiab ta jõudu teadmisest, et temasuguste inimesteta maailm paremuse poole ei liiguks.Foto: Martin Ahven
Helen Serka-Sanchez 16. oktoober 2021 07:04
Eva Truuverk (50) on juhtinud ettevõtmisi «Teeme ära!» ja Maailmakoristuspäev, kus vabatahtlikud on tema eestvedamisel maailma prügist koristanud. Selleks, et jaksaks lõputuid probleeme lahendavas keskkonna- ja prügivaldkonnas tegutseda, ammutab ta energiat oma lemmikharrastustest.

Saaremaal sündinud, kuid Tallinnas elav Eva tunneb end hästi nii maal kui ka linnas – talle on oluline kahe koha tasakaal. «Kui suvel maale sõidan, siis juba autos võtan kingad jalast ja jätangi need sinna. Olen seal kogu aeg paljajalu nii metsas kui ka kodumurul. Metsa ma ei karda, võin täiesti võõrast kohast sisse minna ja oskan sealt ka välja tulla. Samas armastan kordades rohkem merd. Kui Valdur Mikita raamatutest saab lugeda eestlastest kui metsarahvast, siis mina olen kindlasti mereääre inimene,» sõnab saarlane.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99