Rahanutikus

Rahanutikus

RAHANUTIKUS | Esimesed sammud investorina: hari end ja alusta väikeste tehingutega 

Piret Reiljan, 5. märts 2021 20:16
TARGAD JUTUD TEGIJATELT: Investor Kristjan Liivamägi soovitab esimese asjana investeerida aega enda harimisse: „Kui teadmised täielikult puuduvad, siis tasuks läbi lugeda mõned erialased raamatud.“ Kasulikke ja harivaid sõnavõtte saab kindlasti kuulata ka investeerimisfestivalil, mida eelmisel suvel korraldati juba kuuendat korda. Siis esines festivalil näiteks ka Tallinna börsi suurinvestor Aleksander Pajuri (pildil) teemaga “Kogu tõde Tallinna Börsil investeerimisest.”Foto: Martin Ahven
Kõik investorid, ka nüüdsed finantsvabaduse* nautijad, on kunagi teinud oma päris esimesed investeeringud. Alustuseks on tähtis end veidi harida, näiteks lugeda mõnd investeerimise põhitõdede raamatut, blogi või artikleid. Ning vähemalt sama tähtis on tehingutega algust teha.

Doktorikraadiga investor ja finantsvaba Kristjan Liivamägi soovitab esimese asjana investeerida aega enda harimisse. „Kui teadmised täielikult puuduvad, siis tasuks läbi lugeda mõned erialased raamatud. Selge on see, et kooliraha tuleb maksta, aga üldjuhul on kooliraha seda väiksem, mida rohkem sa ennast enne selles valdkonnas harinud oled.”

Samal teemal

02.09.2021
TÕMBASID TEISE SAMBA TÜHJAKS? Võlanõustaja hinnang: mida rahaga edasi teha, mida mitte
05.07.2021
Pensioni teisest sambast lahkumisavalduse saab tagasi võtta juuli lõpuni
04.06.2021
RAHANUTIKUS | Kauplemine: meeldib paljudele, sobib vähestele
14.05.2021
RAHANUTIKUS | Ühisrahastuses saab alustada investeerimist kümne euroga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee